Hakkımızda

Küçük Atölye, müşterilerine fonksiyonel ve pratik çözümler sunarak, tasarım ve sunum sürecinde maket ihtiyaçlarına cevap verir.

Ahşap, Beyaz ve Şeffaf malzeme odaklı Soyut Maketler ile tasarım sürecinden başlayarak Kavramsal Maketler, Çalışma maketleri, Yarışma maketleri ve Sergi Maketleri;

Gerçekçi Maketler ile ölçeğin elverdiği detayları işleyerek satış, pazarlama ve lansmana yönelik Konut Maketleri, Ticari Maketler, Tefriş Maketleri, Fabrika (Tesis) Maketleri, Kamusal Alan Maketleri ve Ürün Maketleri üretir.

Çalışma alanı 1/1, 1/5, 1/10 Maketler gibi Endüstriyel ölçeklerden başlayarak üretim öncesi Prototip ihtiyacınızı karşıladığı gibi Reklam çekiminizde kullanılmak üzere size bire bir Ürün Maketleri de sunar. 1/10, 1/20, 1/25 Maketler ile İç Mimari Maketlerinde, 1/50, 1/75, 1/100, 1/200 Maketler ile Mimarlık,İnşaat ve Peyzaj sektörüne, 1/500,1/750, 1/1000 Maketler ile Kentsel ölçekte Şehircilik ve Planlama sektörüne hizmet etmektedir.

Küçük Atölye çalışma arkadaşları arıyor,

Mimari maket yapımında, Çizim, Montaj, Arazi, CNC ve Lazer Operatörlüğü vb branşlarda deneyimli Maket Yapım Elemanları aranıyor. Adaylardan beklenen; Takım çalışmasına uyumlu olmaları, Sektörde kullanılan malzemelere aşina olmaları, Deneyimli oldukları branş dışında bilgi veya tecrübe sahibi olmaları, Sorumluluk alacak yetiye sahip olmalarıdır. İlanla ilgilenen adaylar CV 'lerini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine iletebilirler.